\"Inhumans\": Zobacz niezwykłe miasto

\"Inhumans\": Zobacz niezwykłe miasto
ZOBACZ GALERIĘ \"Inhumans\": Zobacz niezwykłe miasto

\"Inhumans\": Zobacz niezwykłe miasto

W sieci pojawił się plakat promujący serial \"Marvel\'s Inhumans\".

Grafika utrzymana w mrocznym klimacie przestawia niezwykłe miasto zwane Attilan. Miasto jest swoistą, szybująca wyspą zmieniającą swe położenie. To główna siedziba Inhumansów. Jak będzie się prezentować na ekranie, można zobaczyć tutaj.

Cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Ponadto Iwan Rheon (\"Gra o tron\") wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta; Serinda Swan występuje jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma i palcami a Ken Leung jako Karnak, kuzyn Black Bolta.

Na ekranie pojawią się również Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike Moh, Sonya Balmores oraz Ellen Woglom.

Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC od 22 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej