Iron Fist chce odzyskać rodzinny biznes

Do sieci trafił zwiastun serialu "Iron Fist". - Całe życie się do tego przygotowywałem - mówi tytułowy bohater.

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem.

W nadchodzącym serialu Netfliksa Danny Rand aka Iron Fist (w tej roli Finn Jones), uznany za zmarłego w katastrofie lotniczej wraca po 15 latach do Nowego Jorku, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością.

Pod tym adresem można obejrzeć zwiastun ukazujący niezwykłe umiejętności Iron Fista. - To moje przeznaczenie - mówi.

W obsadzie oprócz Jonesa znaleźli się również: Jessica Henwick jako Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup jako Joy Meachum, Tom Pelphrey jako Ward Meachum oraz Rosario Dawson ponownie jako Claire Temple.

Rolę showrunnera cyklu "Iron Fist" pełni Scott Buck ("Dexter"). Na serial złoży się 13 odcinków. Będzie je można zobaczyć za pośrednictwem Netfliksa od 17 marca 2017 roku.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej