J.J. Abrams szykuje kolejne odsłony "Cloverfield". "God Particle" jedną z nich

J.J. Abrams szykuje kolejne odsłony "Cloverfield". "God Particle" jedną z nich
ZOBACZ GALERIĘ J.J. Abrams szykuje kolejne odsłony "Cloverfield". "God Particle" jedną z nich

J.J. Abrams szykuje kolejne odsłony "Cloverfield". "God Particle" jedną z nich

Dobre wieści dla fanów "Cloverfield". Będzie kolejny film, a nawet kolejne filmy.

Zarządzana przez J.J. Abramsa firma Bad Robot tym razem nie zamierza zwlekać z realizacją nowej odsłony antologicznej serii "Cloverfield". Nadchodzące dzieło "God Particle", które kręci Julis Onah, będzie bowiem częścią uniwersum. Co więcej co rok na ekran ma trafiać kolejna produkcja.

Obraz science fiction "God Particle" przedstawi historię załogi amerykańskiej stacji kosmicznej, która po wypadku z akceleratorem cząstek odkrywa, że Ziemia przestała istnieć. Wkrótce astronauci trafiają na ślady innej, tajemniczej stacji. W rolach głównych pojawią się David Oyelowo, Elizabeth Debicki i Gugu Mbatha-Raw. Partnerować im będą Daniel Brühl, a także Chris O'Dowd i Ziyi Zhang. Teraz dołączyli do nich John Ortiz i Aksel Hennie. Premiera została wyznaczona na 27 lutego 2017 roku.

Przypomnijmy, że tegoroczny "10 Cloverfield Lane" jest formalnie sequelem produkcji "Projekt: Monster" ("Cloverfield") z 2008 roku. Fabuły obydwu obrazów nie są jednak powiązane.


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej