J.K. Rowling zaprzecza

J.K. Rowling zaprzecza
ZOBACZ GALERIĘ J.K. Rowling zaprzecza

J.K. Rowling zaprzecza

J.K. Rowling zaprzeczyła osobiście na swoim profilu na Twitterze, jakoby miała powstać trylogia oparta na sztuce "Harry Potter i przeklęte dziecko" ("Harry Potter and the Cursed Child").

Przypomnijmy, iż przedstawienie wystawiane m.in. na deskach londyńskiego West Endu, jest kontynuacją losów Harry'ego Pottera. Jej akcja rozgrywa się 19 lat po wydarzeniach z "Insygniów śmierci". Harry Potter (w scenicznym wcieleniu - Jamie Parker) jest zawalonym obowiązkami pracownikiem Ministerstwa Magii i ojcem trójki dzieci. Pewnego dnia przeszłość odzywa się, a jego najmłodszy syn, Albus, musi uratować rodzinę.

Plotki o tym, iż sztuka ma zostać przeniesiona na duży ekran, pojawiły się po premierze filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Według doniesień, wytwórnia Warner Bros. Pictures miałaby być zainteresowana realizacją trylogii opartej o "Harry Potter and the Cursed Child", a producenci prowadzili rozmowy z odtwórcami głównych oryginalnych filmów, czyli Danielem Radcliffe'em, Rupertem Grintem i Emmą Watson.

Plotkom tym zaprzeczyła na swym twitterowym profilu zdecydowanie autorka literackich pierwowzorów wszystkich opowieści o uczniach Hogwartu. Na razie zatem fanom czarodziejskich opowieści musi wystarczyć fakt, iż wytwórnia Warner Bros. Pictures planuje zrealizować w sumie pięć filmów z cyklu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej