"Ja teraz kłamię": Maja Ostaszewska i Agata Buzek w metafizycznym thrillerze

15 września padł ostatni klaps na planie filmu Pawła Borowskiego - "Ja teraz kłamię" ("I am Lying Now"). W głównych rolach zobaczymy m.in. Agatę Buzek, Maję Ostaszewską i Joannę Kulig.

Na planie "Ja teraz kłamię" było zresztą jeszcze więcej gwiazd. W obsadzie znaleźli się również Paulina Walendziak, Rafał Maćkowiak, Jacek Poniedziałek, Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Marian Dziędziel, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Czeczot.

Wyprodukowany przez Opus Film i New Amsterdam Film Company film jest metafizycznym thrillerem, którego akcja rozgrywa się retro-futurystycznym świecie. Jego bohaterowie zostają wciągnięci w misterną, mroczną intrygę, w której nic nie jest takim, jakim się wydaje, a ciąg dramatycznych wydarzeń prowadzi do zaskakującego finału.

Zdjęcia zrealizowane zostały w Polsce i Holandii. Ich autorem jest Arkadiusz Tomiak. Paweł Borowski ("Zero") wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza. Producentem filmu jest Łukasz Dzięcioł.

Premiera "Ja teraz kłamię" planowana jest na 2017 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej