Jack Nicholson rezygnuje z Toniego Erdmanna

Jack Nicholson rezygnuje z Toniego Erdmanna
ZOBACZ GALERIĘ Jack Nicholson rezygnuje z Toniego Erdmanna

Jack Nicholson rezygnuje z Toniego Erdmanna

Jack Nicholson nie zgra w amerykańskiej wersji filmu "Toni Erdmann".

Jack Nicholson zrezygnował z udziału w przeróbce niemieckiego filmu "Toni Erdmann". Reżyserią zajmie się Lisa Choledenko, która także poprawi scenariusz napisany przez duet Lena Dunham i Jenni Konner.

Kristen Wiig nadal jest typowana do głównej roli kobiecej.

Bohaterem filmu jest lekkoduch Winfried (Peter Simonischek), który postanawia złożyć swojej zapracowanej córce (Sandra Hüller) wizytę w Bukareszcie. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego, Toni Erdmann, przedstawiający się jako trener personalny szefa dziewczyny. Swoimi żartami i szaleństwami ojciec doszczętnie rozbija codzienność córki.

Adam McKay ("The Big Short") zajmie się produkcją z Willem Ferrellem i Jessicą Elbaum. Maren Ade, twórca oryginału, będzie producentem wykonawczym.

Obraz otrzymał nominacje do Oscara i Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Zdobył też 6 nagród podczas 29. ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Filmowych, która odbyła się we Wrocławiu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej