Jack O'Connell u boku George'a Clooneya

Jack O'Connell u boku George'a Clooneya
ZOBACZ GALERIĘ Jack O'Connell u boku George'a Clooneya

Jack O'Connell u boku George'a Clooneya

Jack O'Connell potwierdził, że zagra w filmie Jodie Foster, "Money Monster".

Odbierając BAFTĘ dla wschodzącej gwiazdy, aktor przyznał, że nie mógł odrzucić okazji, by wystąpić u boku George'a Clooneya.

Clooney wcieli się w obrazie w przebojowego prezentera telewizyjnego, Lee Gatesa, którego program - tytułowy "Money Monster" - pomaga widzom w podejmowaniu decyzji finansowych. Podpowiedzi jednak nie dla wszystkich są korzystne. Jeden z nieszczęśników postanawia zemścić się na gwiazdorze i obładowany bronią przejmuje show. Gates ma kilkadziesiąt minut, by uratować swoje życie i ujawnić prawdę o wielkich przekrętach pieniężnych.

O'Connell pojawi się w roli napastnika. - To Nowy Jork, współczesne czasy i George Clooney - nie mogłem się nie zgodzić - komentuje aktor.

Autorami scenariusza "Money Monster" są Alan DiFiore (serial "Grimm") i Jim Koufe ("Skarb narodów"). Film ma się rozgrywać w czasie rzeczywistym. W obrazie ma wystąpić też Julia Roberts.

O'Connella można było oglądać w dramacie Angeliny Jolie, "Niezłomny".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej