Jack Reynor, James Franco, Zoë Kravitz, Dennis Quaid i science fiction

Jack Reynor, James Franco, Zoë Kravitz, Dennis Quaid i science fiction
ZOBACZ GALERIĘ Jack Reynor, James Franco, Zoë Kravitz, Dennis Quaid i science fiction

Jack Reynor, James Franco, Zoë Kravitz, Dennis Quaid i science fiction

Jack Reynor, James Franco, Zoë Kravitz i Dennis Quaid wystąpią w filmie science fiction "Kin".

Za kamerą stają Jonathan i Josh Baker. Pomysł produkcji został oparty na ich filmie krótkometrażowym o tytule "Bag Man" z 2015 roku. Daniel Casey napisał scenariusz. Shawn Levy, Dan Cohen, Jeff Arkuss, David Gross i Jesse Shapira zajęli się produkcją.

"Kin" będzie thrillerem science fiction i opowie o byłym oszuście (w tej roli pojawi się Jack Reynor) i jego adoptowanym, młodszym bracie. Panowie zmuszeni są do ucieczki. Uciec próbują przed gangsterem (James Franco), agentami rządowymi i wojskowymi. Ich jedyną formą obrony jest starożytna broń, w posiadaniu której się znaleźli. Dennis Quaid zagra ojca rodzeństwa, a Zoë Kravitz - kobietę, która przyłącza się do nich.

Reynor ostatnio zagrał w nowej adaptacji "Księgi dżungli". Franco pojawił się w filmie "King Cobra". Kravitz pojawiła się w obrazie "Vincent N Roxxy", a Quaid dołączył do drugiego sezonu serialu "Fortitude".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej