Jackie Chan chce pomścić śmierć córki

Jackie Chan chce pomścić śmierć córki
ZOBACZ GALERIĘ Jackie Chan chce pomścić śmierć córki

Jackie Chan chce pomścić śmierć córki

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Foreigner", w którym Jackie Chan wciela się w ojca pragnącego pomścić śmierć córki.

Zwiastun, który obejrzeć można na YouTube przedstawia Jackie Chana wyruszającego na niebezpieczną misję. Do tej pory jego bohater wiódł spokojne życie w Wielkiej Brytanii. Gdy córka ginie w wyniku wybuchu bomby podłożonej przez IRA, mężczyzna postanawia wyrównać rachunki. Chińczyk stanie się najgroźniejszym przeciwnikiem IRA.

Poza Chanem w filmie występuje Pierce Brosnan jako były członek IRA, który teraz pracuje dla brytyjskiego rządu. Ponadto w obsadzie znaleźli się Wayne Marc Godfrey, Arthur Sarkissian, Qi Jian Hong, Claire Kupchak, Scott Lumpkin, Jamie Marshall i Cathy Schulman.

Reżyserią zajął się Martin Campbell, a scenariusz napisał David Marconi na podstawie powieści "Chończyk" Stephena Leathera.

Chińska premiera planowana jest na 30 września, a amerykańska na 13 października.

Chana można było ostatnio oglądać w filmie "Dorwać Wattsa", a Brosnana w serialu "Syn".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej