Jackie Chan i Chris Tucker poza godzinami szczytu

Jackie Chan i Chris Tucker poza godzinami szczytu
ZOBACZ GALERIĘ Jackie Chan i Chris Tucker poza godzinami szczytu

Jackie Chan i Chris Tucker poza godzinami szczytu

Jackie Chan i Chris Tucker, duet znany z cyklu "Godziny szczytu", ponownie spotka się na planie. Nie będzie to jednak czwarta odsłona serii.

Jeszcze do niedawna reżyser Arthur Sarkissian zapowiadał, że szykuje z Tuckerem i Chanem "Rush Hour 4". Dziś Chan poinformował, że najprawdopodobniej zagra z kolegą w zupełnie nowej komedii, "Skip Tracer".

- Chris jest w trakcie czytania scenariusza - oznajmił aktor. - Istnieje pewna szansa, że ten projekt przekształci się w czwartą część "Godzin szczytu", ale moim zdaniem trzy filmy to wystarczająca liczba. Myślę, że lepiej rozpocząć zupełnie nową serię komediową z innymi ludźmi.

Przypomnijmy, że ostatni film z cyklu "Godziny szczytu" gościł w kinach w 2007 roku i zarobił około 258 milionów dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej