Jackie Earle Haley, Colin Hanks, Ron Livingston i zamach na JFK

Jackie Earle Haley, Colin Hanks i Ron Livingston dołączyli do obsady "Parkland".

Tytuł dramatu pochodzi od szpitala Parkland Memorial, gdzie po zamachu zmarł prezydent John F. Kennedy. Obraz ma ukazywać wydarzenia z 22 listopada 1963 roku z kilku różnych perspektyw. Bohaterami będą m.in. agent FBI, reporter, młody lekarz, agenci Secret Service, Jackie Kennedy i brat zabójcy, Lee Harveya Oswalda.

W obsadzie znaleźli się już Paul Giamatti, Billy Bob Thornton, Jacki Weaver, Zac Efron i Marcia Gay Harden. Teraz dołączyli do nich Jackie Earle Haley, Colin Hanks, Ron Livingston, James Badge Dale i David Harbour.

Projekt oparty jest na książce Vincenta Bugliosiego "Reclaiming History: The Assassination Of President John F. Kennedy". Tom Hanks wyprodukuje dzieło z Garym Goetzmanem. Za kamerą stanie Peter Landesman, który jest także autorem scenariusza. Premiera planowana jest na 22 listopada 2013 roku, czyli na 50. rocznicę zamachu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej