Jackie Earle Haley kontra kaznodzieja

Jackie Earle Haley zasilił obsadę serialu "Kaznodzieja" ("Preacher").

Produkcja powstała na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Steve'a Dillona. Pomysłodawcami cyklu są Seth Rogen i Evan Goldberg, których wsparł jeden z producentów "Breaking Bad" - Sam Catlin.

Bohaterem opowieści jest twardy teksański wielebny Jesse Custer (Dominic Cooper), który traci wiarę i dowiaduje się, że Bóg opuścił niebo i zrzekł się swoich obowiązków. Mężczyzna postanawia go odnaleźć. Pomagają mu w tym była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun).

Jackie Earle Haley wcieli się w czarny charakter Odina Quincannona. Mężczyzna prowadzi działającą od ponad 100 rzeźnię i jest jedną z najpotężniejszych osób w Annville w Teksasie.

W obsadzie znaleźli się także Elizabeth Perkins, Lucy Griffiths, W. Earl Brown, Ian Colletti, Jamie Anne Allman, Tom Brooke i Derek Wilson. Cykl emitować będzie AMC. Premiera planowana jest na połowę 2016 roku.

Jackie Earle Haley ostatnio zagrał w filmach "RoboCop" czy czekającym na premierę "Londyn w ogniu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej