Jackie Earle Haley złym cyborgiem u Jamesa Camerona

Jackie Earle Haley złym cyborgiem u Jamesa Camerona
ZOBACZ GALERIĘ Jackie Earle Haley złym cyborgiem u Jamesa Camerona

Jackie Earle Haley złym cyborgiem u Jamesa Camerona

Jackie Earle Haley zasilił obsadę obrazu Jamesa Camerona "Alita: Battle Angel".

Dzieło oparte będzie na japońskiej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jej akcja rozgrywa się w XXVI wieku, na 300 lat po tym jak ludzkość wzięła udział w strasznej wojnie. Bohaterką jest młoda dziewczyna uwięziona w ciele cyborga. Znaleziona na złomowisku, uświadamia sobie, że nie wie kim jest i jak znalazła się w tym miejscu.

W roli głównej wystąpi Rosa Salazar, a Christoph Waltz wcieli się w doktora Dysona. O postaci, którą sportretuje Jackie Earle Haley wiadomo jedynie, iż będzie to potworny cyborg w roli czarnego charakteru.

Cameron pierwotnie miał reżyserować dzieło, ostatecznie zajmie się tylko jego produkcją. Za kamerą stanie natomiast Robert Rodriguez. Prace mają ruszyć w październiku, w Austin.

Jackie Earle Haley, znany z filmu "Watchmen: Strażnicy", ostatnio pracował na planie serialu "Preacher" ("Kaznodzieja"). Aktor potwierdził ponadto udział w ekranizacji powieści "Mroczna wieża" Stephena Kinga oraz komiksowym serialu "The Tick".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej