Jada Pinkett Smith sprzedawała narkotyki, gdy poznała Tupaca

Jada Pinkett Smith sprzedawała narkotyki, gdy poznała Tupaca
ZOBACZ GALERIĘ Jada Pinkett Smith sprzedawała narkotyki, gdy poznała Tupaca

Jada Pinkett Smith sprzedawała narkotyki, gdy poznała Tupaca

Jada Pinkett Smith po raz pierwszy szczerze opowiedziała publicznie o swej relacji z raperem Tupakiem.

Gwiazda wyjawiła, że sprzedawała narkotyki, kiedy poznała twórcę "All Eyez On Me".

- Kiedy się poznaliśmy, byłam dilerką - powiedziała. - Nie chcę się wdawać w szczegóły, bo piszę o tym książkę, ale tak to się zaczęło. Ja próbowałam wyjść z tego życie, a on w nie wchodził. Nasze drogi się rozeszły. Pomyślałam, że kiedyś zrobię dla Paca to, co on zrobił dla mnie - czyli ocalę go. Tak się jednak nie stało. To coś, z czym muszę teraz żyć.

Aktorka, obecnie żona Willa Smitha, skrytykowała niedawno film "All Eyez On Me", będący biografią Tupaca.

Aktorka doceniła pracę aktorów, Demetriusa Shippa Jr. i Kat Graham, ale miała zastrzeżenia dotyczące scenariusza. - Przedstawienie mojego związku z Pakiem jest bolesne - napisała na Twitterze. - Nigdy nie byłam na koncercie Paca na jego życzenie. Nigdy nie kłóciliśmy się na backstage'u. Pac nie pożegnał się ze mną przed wyjazdem do LA. Wyjechał nagle i nie z uwagi na karierę. Nigdy nie przeczytał mi tego wiersza. Nie wiedziałam, że istniał, dopóki nie przeczytałam go w jego książce. Wybaczcie, ale mój związek z Pakiem jest dla mnie zbyt ważny, by sceny z "All Eyez On Me" można uznać za prawdziwe.

Wspomniany wiersz trafił do wydanej w 2000 roku książki "The Rose That Grew From Concrete".

Jada Pinkett Smith przyjaźniła się z Tupakiem od szkoły średniej. Aktorka ostatnio zagrała w komedii "Girls Trip".

Tupac sprzedał 75 milionów płyt na całym świecie. Jego wydawnictwa "All Eyez on Me" i "Greatest Hits" są wśród najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą przeboju "California Love" z Dr. Dre i Rogerem Troutmanem. Legendarny raper zagrał m.in. w filmach "Juice", "Nad obręczą", "Bullet", "Klincz" oraz "Gangsterskie porachunki".

Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę "Los Angeles Times", morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej