Jak Christopher Plummer został Scrooge'em

Jak Christopher Plummer został Scrooge'em
ZOBACZ GALERIĘ Jak Christopher Plummer został Scrooge'em

Jak Christopher Plummer został Scrooge'em

Twórcy obrazu "The Man Who Invented Christmas" zaprezentowali zwiastun. Do obejrzenia klipu zachęca jeden z głównych aktorów - Christopher Plummer.

Obraz powstał na podstawie książki Lesa Standiforda, która opowiada o tym, jak Karol Dickens stworzył swe wielkie dzieło - "Opowieść wigilijną". Akcja zaczyna się w październiku 1843 roku, kiedy załamany autor, odrzucony przez wydawców, postanawia własnym sumptem wydać książkę, która - ma nadzieję - zapewni byt jego rodzinie.

Dan Stevens wciela się w młodego Dickensa, Christopher Plummer w Scrooge'a, a Jonathan Pryce portretuje ojca pisarza. Zapowiedź produkcji można obejrzeć pod tym adresem.

Za kamerą stanął Bharat Nalluri ("Niezwykły dzień panny Pettigrew"). Susan Coyne ("Mozart in the Jungle") napisał scenariusz. Robert Mickelson i Ian Sharples zajęli się produkcją.

Premierę wyznaczono na 22 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej