Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch będą toczyć wojnę o prąd

Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch będą toczyć wojnę o prąd
ZOBACZ GALERIĘ Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch będą toczyć wojnę o prąd

Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch będą toczyć wojnę o prąd

Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch mają zagrać Edisona i Westinghouse'a w filmie "The Current War".

O realizacji obrazu traktującego o rywalizacji Thomasa Edisona oraz George'a Westinghouse'a o palmę pierwszeństwa w świecie przemysłu napędzanego elektrycznością mówi się w Hollywood już od kilku lat. Wygląda na to, że prace nabrały tempa. Jake Gyllenhaal i Benedict Cumberbatch są bardzo zainteresowani projektem. Negocjacje trwają.

Trwają również rozmowy z Alfonso Gomezem-Rejonem, któremu studio The Weinstein Company, posiadające prawa do tytułu, chce powierzyć reżyserię projektu.

Przypomnijmy, że scenariusz wyszedł spod ręki Michaela Mitnicka. W roku 2011 projekt znalazł się na tzw. czarnej liście Hollywood, czyli w zestawieniu najciekawszych fabuł, które nie znalazły producenta. Pierwotnie w fotelu reżysera miał zasiąść Timur Bekmambetow, który ostatecznie postanowił, że zajmie się tylko produkcją projektu. Później pomysłem zainteresował się Ben Stiller.

Jake'a Gyllenhaala można było ostatnio oglądać w filmach "Everest", "Do utraty sił" i "Wolny strzelec".

Benedict Cumberbatch dał się w roku 2014 poznać jako Alan Turing. Niedługo będziemy go mogli podziwiać w obrazach "Pakt z diabłem" i "Doctor Strange".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej