Jakub Gierszał i Mitia Okorn zauważeni przez "Variety"

Jakub Gierszał i Mitia Okorn zauważeni przez "Variety"
ZOBACZ GALERIĘ Jakub Gierszał i Mitia Okorn zauważeni przez "Variety"

Jakub Gierszał i Mitia Okorn zauważeni przez "Variety"

Jakub Gierszał ("Sala samobójców", "Córki dancingu") i Mitia Okorn (reżyser "Planety Singli" i "Listów do M.") znaleźli się wśród 10 europejskich artystów, na których powinno się zwrócić szczególną uwagę w 2017 roku.

Prestiżowa lista "10 Europeans to Watch" wskazuje najbardziej obiecujące talenty ze Starego Kontynentu. W tym roku poza Jakubem Gierszałem i Mitią Okornem znaleźli się na niej niemiecki reżyser Edward Berger (serial " Deutschland 83"), niemiecka aktorka Liv Lisa Fries ("Zurich"), holenderska aktorka Sylvia Hoeks ("Koneser", a niedługo również "Blade Runner 2049"), niemiecka producentka Janine Jackowski ("Toni Erdmann"), włoski reżyser Gabriele Mainetti ("They Call Me Jeeg"), niemiecki aktor Jonas Nay ("Deutschland 83"), belgijski reżyser Robin Pront ("Ardeny") oraz węgierska aktorka Reka Tenki ("On Body and Soul").

Artyści wyróżnieni przez "Variety" zostaną przedstawieni w czasie specjalnej uroczystości, która odbędzie się na zbliżającym się festiwalu w Berlinie.

Przypomnijmy, że Jakuba Gierszała będzie można niedługo podziwiać w filmie "Pokot" Agnieszki Holland. Produkcja dostała się do konkursu głównego Berlinale.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej