Jakubik i Deriglasoff się nie poddają

Arek Jakubik i Olaf Deriglasoff ustalili nową datę premiery albumu "40 przebojów".

- Po małych perturbacjach wracamy i będziemy na bieżąco informowali Was, co się dzieje z muzycznym projektem duetu Jakubik&Deriglasoff pod tytułem "40 przebojów" - czytamy na Facebooku artystów. - Znamy już datę premiery naszej płyty, datę uwolnienia jej w internecie. Dokładnie za 5 tygodni. W dniu 9 czerwca 2016 roku będzie ją można legalnie pobrać. Reszta informacji już wkrótce.

Album zawiera 40 krótkich utworów, do których muzykę napisał Olaf Deriglasoff, głos i muzyczną frazę użyczył Arkadiusz Jakubik, a teksty napisali Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki.

Arkadiusz Jakubik jest aktorem znanym z filmów "Wesele", "Dom zły", "Jesteś bogiem" czy "Ziarno prawdy", a także członkiem zespołu Dr. Misio.

Olaf Deriglasoff udzielał się w takich kapelach jak Dzieci Kapitana Klossa, Apteka, Homo Twist, Kury, Yugoton, Pudelsi, Kazik na Żywo czy projekcie Męskie Granie Orkiestra.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej