James Bond może być kobietą albo Afro-Amerykaninem

James Bond może być kobietą albo Afro-Amerykaninem
ZOBACZ GALERIĘ James Bond może być kobietą albo Afro-Amerykaninem

James Bond może być kobietą albo Afro-Amerykaninem

Na razie jesteśmy pewni, że James Bond to mężczyzna, rasy białej. W przyszłości to się może jednak zmienić.

Barbara Broccoli, producentka filmów o 007, nie wyklucza, że legendarny agent może się znacznie zmienić. - Filmy o Bondzie są odzwierciedleniem czasów, w których powstają, zawsze też próbujemy wyjść poza schemat - powiedziała Broccoli w rozmowie z "Daily Mail". - Teraz mamy Daniela Craiga i jestem z tego bardzo zadowolona, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Pani Broccoli dodała, że w przyszłości w roli szpiega Jej Królewskiej Mości może pojawić się czarnoskóry aktor a nawet kobieta.

Nie byłby to precedensowy zabieg. Ostatnio w roli serialowego doktora Who, przez lata granego przez mężczyzn, po raz pierwszy pojawiła się kobieta - Jodie Whittaker.

25. obraz o 007 trafi do kina 8 listopada 2019 roku. Nadchodzące dzieło o Jamesie Bondzie roboczo zatytułowano "Shatterhand". Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem. Podstawą będzie książka "Never Dream Of Dying" autorstwa Raymond Benson, który napisał też "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej