James Cameron wraca kręcić do "Avatara"

James Cameron wraca kręcić do "Avatara"
ZOBACZ GALERIĘ James Cameron wraca kręcić do "Avatara"

James Cameron wraca kręcić do "Avatara"

James Cameron i Jon Landau przybyli do Nowej Zelandii, by wznowić prace nad kontynuacją "Avatara".

Po 13 godzinach lotu z Los Angeles, twórcy znaleźli się w Wellington. Kręcenie sequela nie zacznie się jednak od razu, bowiem James Cameron i Jon Landau najpierw muszą odbyć dwutygodniową kwarantannę.

Prace nad superprodukcją pokrzyżował oczywiście Coronavirus. Cała ekipa ewakuowała się z Nowej Zelandii po wybuchu pandemii. W maju Landau zapowiedział, że wracają, by kontynuować prace.- "Avatar 2" to historia rodziny Sully'ego (Sam Worthington) i tego jak należy o nią dbać - mówił wcześniej Jon Landau. - Jake Sully i Neytiri (Zoe Saldana) są zmuszeni opuścić dom i wyruszają w podróż po różnych regionach Pandory, spędzają sporo czasu na wodzie i w wodzie.

W kolejnych "Avatarach", które James Cameron kręci jednocześnie zagrają Kate Winslet, Edie Falco, Michelle Yeoh, Vin Diesel, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Dileep Rao, Stephen Lang, Matt Gerald oraz Sigourney Weaver i Stephen Lang.

W tym momencie data premiery "Avatara 2" to 17 grudnia 2021 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej