James Corden i Ilana Glazer będą emotikonami

Studio Sony Pictures opublikowało pierwsza grafikę z filmu "Emojimovie: Express Yourself" i potwierdziło udział kolejnych aktorów.

Udział potwierdzili James Corden i Ilana Glazer, którzy wcielą się odpowiednio w postaci Hi-5 i Jailbreak. Wcześniej udział potwierdził znany z "Doliny krzemowej" T.J. Miller, który użyczy głosu Gene'owi. Ich animowane podobizny można zobaczyć tutaj.

Obraz opowiadać będzie o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach.

W świecie emotikonów każdy ma tylko jeden wyraz twarzy. Poza Gene'em (T.J. Miller), który jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Gene chce być jednak normalny, jak inne emotikony, co spróbuje osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden) i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer).

Za reżyserię odpowiada Anthony Leondis. Premiera planowana jest na 11 sierpnia 2017 roku.

Emotikony, zwane też uśmieszkami czy buźkami, to popularne, wyrażające emocje znaczki wykorzystywanych m.in. w SMS-ach, mailach czy komunikatorach społecznościowych.

James Corden to angielski aktor, komik i prezenter telewizyjny. Znany jest z programu "The Late Late Show with James Corden", którego segmentem jest "Carpool Karaoke". Na dużym ekranie można go było podziwiać w filmach "Tajemnice lasu", "Kill Your Friends" czy "Dama w vanie".

Ilana Glazer znana jest z serialu "Broad City".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej