James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy
ZOBACZ GALERIĘ James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden, a także John Mulaney i Romesh Ranganathan, a także Minnie Driver dołączyli do obsady filmu \"Cindirella\", czyli nowej adaptacji baśni \"Kopciuszek\". O udział w produkcji walczy również Missy Elliott.

W tytułowej roli wystąpi Camila Cabello. James Corden, który niedawno zagrał w filmie \"Koty\", oraz John Mulaney i Romesh Ranganathan użyczą głosów trzem myszom przyjaźniącym się z Kopciuszkiem. Z kolei Minnie Driver wcieli się w królową. Ponadto Missy Elliott stara się o rolę królewskiego herolda.

Camila Cabello nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla urodzonej na Kubie wokalistki będzie to debiut kinowy. Billy Porter ma sportretować wróżkę chrzestną. Idina Menzel sportretuje podłą macochę Kopciuszka. Nicholas Galitzine pojawi się jako książę, a Pierce Brosnan jako król.

Za produkcję odpowiada Kay Cannon, która ma na koncie muzyczne filmy z cyklu \"Pitch Pefect\". Pomysł przyniósł do wytwórni Sony Columbia James Corden. Kay Cannon zajmie się też scenariuszem i reżyserią.

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej