James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy
ZOBACZ GALERIĘ James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden i Minnie Driver w \"Kopciuszku\". Missy Elliott prowadzi rozmowy

James Corden, a także John Mulaney i Romesh Ranganathan, a także Minnie Driver dołączyli do obsady filmu \"Cindirella\", czyli nowej adaptacji baśni \"Kopciuszek\". O udział w produkcji walczy również Missy Elliott.

W tytułowej roli wystąpi Camila Cabello. James Corden, który niedawno zagrał w filmie \"Koty\", oraz John Mulaney i Romesh Ranganathan użyczą głosów trzem myszom przyjaźniącym się z Kopciuszkiem. Z kolei Minnie Driver wcieli się w królową. Ponadto Missy Elliott stara się o rolę królewskiego herolda.

Camila Cabello nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla urodzonej na Kubie wokalistki będzie to debiut kinowy. Billy Porter ma sportretować wróżkę chrzestną. Idina Menzel sportretuje podłą macochę Kopciuszka. Nicholas Galitzine pojawi się jako książę, a Pierce Brosnan jako król.

Za produkcję odpowiada Kay Cannon, która ma na koncie muzyczne filmy z cyklu \"Pitch Pefect\". Pomysł przyniósł do wytwórni Sony Columbia James Corden. Kay Cannon zajmie się też scenariuszem i reżyserią.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej