James Corden ma obsesję na punkcie Jeffa Goldbluma

James Corden ma obsesję na punkcie Jeffa Goldbluma
ZOBACZ GALERIĘ James Corden ma obsesję na punkcie Jeffa Goldbluma

James Corden ma obsesję na punkcie Jeffa Goldbluma

James Corden ma obsesję na punkcie Jeffa Goldbluma i wspaniale ją pokazał w parodii klipu Ariany Grande "Thank U, Next".

James Corden naprawdę dobrze przygotował przeróbkę klipu i piosenki Ariany Grande "Thank U, Next". Tyle tylko że w przeciwieństwie do wokalistki, która dziękuje byłym chłopakom, James Corden dziękuje jednej osobie: legendarnemu Jeffowi Goldblumowi. Sam aktor wziął udział w nagraniu klipu i trzeba przyznać ze wypadło to znakomicie.

Arianie Grande parodia przypadła do gustu, co wokalistka potwierdziła umieszczeniem na Instagramie postu: "Dziękuję za udostępnienie oryginalnej wersji.

Niedawno Jeffa aktora można było podziwiać w niewielkiej roli w filmie "Jurassic World: Upadłe królestwo". Jeff Goldblum muzyk wydał w listopadzie swoją debiutancka płytę "The Capitol Studios Sessions".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej