James Franco usunięty z okładki "Vanity Fair"

James Franco usunięty z okładki "Vanity Fair"
ZOBACZ GALERIĘ James Franco usunięty z okładki "Vanity Fair"

James Franco usunięty z okładki "Vanity Fair"

James Franco przestał być ulubieńcem Hollywood. Prestiżowy magazyn "Vanity Fair" postanowił usunąć aktora z okładki najnowszego numeru.

Oczywiście, ma to związek z oskarżeniami o molestowanie, które padły pod adresem Jamesa Franco po tym, jak odebrał Złoty Glob za "Disaster Artist". Z miejsca gwiazdor stał się czarną owcą Hollywood. Najpierw "New York Times" postanowił zrezygnować ze spotkania, które miało być zorganizowane z udziałem Jamesa Franco i jego brata Dave'a, następnie zdystansowała się Akademia Filmowa, która - wbrew wcześniejszym przewidywaniom i typowaniom - nie przyznała gwiazdorowi nominacji.

Teraz magazyn "Vanity Fair" postanowił cyfrowo usunąć zdjęcie Franco z okładki. Zdjęcie, na którym znaleźli się również Gal Gadot, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Tom Hanks, Robert De Niro, Harrison Ford, Jessica Chastain, Graydon Carter, Claire Foy, Michael B. Jordan, Zendaya oraz Michael Shannon, zrobiła ceniona fotografka, Annie Leibovitz. Okładkową grafikę już bez Jamesa Franco można zobaczyć tutaj. https://twitter.com/PopCrave/status/956523854301671425

- Podjęliśmy decyzję, by nie uwzględniać Jamesa Franco na naszej hollywoodzkiej okładce, gdy dowiedzieliśmy się o zarzutach przeciwko niemu - wyjaśniają przedstawiciele poczytnego pisma.

Przypomnijmy, że po Złotych Globach, gdzie James Franco odebrał nagrodę za rolę w "Disaster Artist" i wystąpił z przypinką ruchu Time's Up, publicznie głos zabrały trzy kobiety, które aktor miał molestować.

Jamesa Franco niedawno można było oglądać w serialu "Kroniki Times Square". Stacja HBO, która zamówiła drugi sezon produkcji, zapewniła, że podczas prac nad cyklem nie wniesiono przeciwko aktorowi żadnej skargi.
Tagi: James Franco

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej