James Franco w serialu według Stephena Kinga

James Franco zagra w serialu "11/22/63" według książki Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Produkcja powstanie dla platformy streamingowej Hulu.

W znanej w Polsce jako "Dallas '63" powieści King zastanawia się nad tym, co by się stało, gdyby prezydent John F. Kennedy nie zginął w zamachu 22 listopada 1963 roku. Wszystko zaczyna się od 35-letniego nauczyciela angielskiego, Jake'a Eppinga, który dowiaduje się, że w piwnicy jego przyjaciela jest portal do roku 1958. Mężczyzna postanawia wyruszyć w misję, której celem jest uratowanie prezydenta. Mogą mu w tym jednak przeszkodzić Lee Harvey Oswald oraz miłość.

Serial będzie się składał z dziewięciu godzinnych odcinków. Franco nie tylko zagra Eppinga, ale weźmie też na siebie obowiązki producenckie. King zajmie się zadaniami producenta wykonawczego.

Przypomnijmy, że Franco będzie można wcześniej obejrzeć w kilku innych projektach, w tym w filmie Wernera Herzoga - "Królowa pustyni".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej