James Gracie i Rolanda Marais tropią w RPA

James Gracie i Rolanda Marais tropią w RPA
ZOBACZ GALERIĘ James Gracie i Rolanda Marais tropią w RPA

James Gracie i Rolanda Marais tropią w RPA

Serial "Tropiciele" na podstawie bestsellera Deona Meyera trafi do widzów 6 czerwca.

Serial produkcji Cinemax "Tropiciele" to wielowątkowy thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle. Produkcja w całości nakręcona została na terenie RPA. Premiera serialu odbędzie się 6 czerwca w HBO GO.

Serial "Tropiciele" ("Trackers") jest ekranizacją głośnego, międzynarodowego bestsellera autorstwa Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji i zmyślnie poprowadzoną intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA ze spektakularnym finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu.

W rolach głównych w serialu "Tropiciele" występują: James Gracie, Rolanda Marais, Ed Stoppard, Sandi Schultz, Brendon Daniels, Trix Vivier, Thapelo Mokoena i Sisanda Henna.

Serial wyreżyserował Jyri Kähönen.

Serial "Tropiciele" powstał na podstawie scenariusza Roberta Thorogooda i jest ekranizacją powieści Deona Meyera. Wszystkie zdjęcia do produkcji zrealizowane zostały na terenie RPA.

Premiera serialu Cinemax "Tropiciele" ("Trackers") zaplanowana została na 6 czerwca w HBO GO. Premiera na antenie Cinemax odbędzie się natomiast 20 czerwca o godzinie 20:00. Serial składa się z 6 odcinków.

OSTATNIE

25.05.2020
W sieci pojawił się nowy polski zwiastun thrillera Christophera Nolana "Tenet". więcej
25.05.2020
Finał 2. sezonu serial "Znaki" zbliża się wielkimi krokami. więcej
22.05.2020
Ariana Grande i Lady Gaga opublikowały teledysk do wspólnego numeru "Rain on Me". więcej
22.05.2020
W sieci pojawił się materiał promujący komedię "Irresistible". więcej
22.05.2020
Muzyczny serial "Little Voice" J.J. Abramsa i Sary Bareilles trafi na platformę Apple TV+ 10 lipca. więcej