James McAvoy i jego 23 osobowości

Studio Universal Pictures opublikowało nowy zwiastun thrillera "Split" M. Nighta Shyamalana. - Ludzki umysł jest najbardziej złożoną rzeczą na świecie - słyszymy w klipie.

Bohaterem jest Kevin (James McAvoy), który porywa trzy nastolatki. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że dziewczyny pojmała jedna z jego 23 osobowości.

- Osoba z wieloma osobowościami może zmienić chemię swego ciała przy pomocy myśli - wyjaśnia psychiatra dr Fletcher (Betty Buckley). Nowy trailer znajduje się tutaj.

W obsadzie znalazła się także Anya Taylor-Joy. Premiera została wyznaczona na 20 stycznia 2017 roku. M. Night Shyamalan odpowiada za scenariusz i reżyserię.

James McAvoy użycza głosu w powstającym miniserialu "Watership Down". Kolejne obrazy z jego udziałem to "Submergence" i "The Coldest City".

M. Night Shyamalan ostatnio zajmował się serialem "Miasteczko Wayward Pines". Jego najnowszy film to "Wizyta".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej