Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya

Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya
ZOBACZ GALERIĘ Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya

Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya

Film "Nowe oblicze Greya" zagościł już w kinach, a towarzyszący mu soundtrack trafił do sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę na piosenkę, którą wykonuje odtwórca tytułowego bohatera, Jamie Dornan.

Aktor Jamie Dornan okazuje się człowiekiem wielu talentów. Na potrzeby ścieżki muzycznej artysta nagrał piosenkę. I to nie byle jaką. Gwiazdor postanowił zmierzyć się z utworem Paula McCartneya. Filmowy Christian Grey wziął na warsztat utwór "Maybe I'm Amazed" z 1970 roku. Jego cover stanowi bonus na soundtracku, a można go posłuchać na Spotifyu. Poniżej znajduje się oryginał McCartneya.

Na soundtrack trafiły także numery "Sacrifice" Black Atlass z Jessie Reyez, "Capital Letters" Hailee Steinfeld, "Deer in Headlights" Sii oraz promujący całość "For You" duetu Liam Payne i Rita Ora.

W obrazie "Nowe oblicze Greya" do swych ról - Christiana Greya i Anastasii Steele - wracają Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Dziś to państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.

W obsadzie znaleźli się również Rita Ora, Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger i Marcia Gay Harden.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej