Jamie Dornan w bandzie Robin Hooda

Jamie Dornan w bandzie Robin Hooda
ZOBACZ GALERIĘ Jamie Dornan w bandzie Robin Hooda

Jamie Dornan w bandzie Robin Hooda

Jamie Dornan, gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya", pokaże nowe oblicze. Aktor zagra w filmie "Robin Hood: Origins".

Gwiazdor wcieli się w Will Szkarłatnego w nadchodzącej produkcji o przygodach księcia złodziei. Will to dość porywczy i chętny do walki, a także ambitny mężczyzna. Wcześniej postać portretowali Ray Winstone, Christian Slater i Scott Grimes.

Projekt powstaje dla Lionsgate. Produkcja ma przypominać trylogię "Mroczny rycerz" Christophera Nolana. Scenariusz pisze Joby Harold. Tytułowego bohatera sportretuje Taron Egerton. Eve Hewson przypadła główna rolę kobiecą - Marion. Jamie Foxx zagra jednego z członków bandy Robin Hooda, Małego Johna.

Historia Robina ekranizowana była wiele razy. W 1973 powstała klasyczna animacja Disneya "Robin Hood", w 1991 film z Kevinem Costnerem "Robin Hood: Książę złodziei", a w 2010 "Robin Hood", w którym główną rolę zagrał Russell Crowe. Dużą popularnością cieszył się emitowany w latach 80. serial "Robin z Sherwood".

Jamie Dornan ostatnio zajęty był na planie "Ciemniejszej stronie Greya" i "Nowego oblicza Greya". Obydwa filmy powstają jednocześnie. Pierwszy trafi do kin 10 lutego 2017 roku, a drugi - 9 lutego 2018. Aktor znany jest także z seriali "Upadek" i "Dawno, dawno temu".

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej