Jan Frycz w biografii Tomasza Chady

Jan Frycz w biografii Tomasza Chady
ZOBACZ GALERIĘ Jan Frycz w biografii Tomasza Chady

Jan Frycz w biografii Tomasza Chady

Jan Frycz dołączył do obsady filmu "Proceder" na motywach biografii Tomasza Chady.

Jeszcze widownia nie zdążyła się otrząsnąć po zaskoczeniu, jakie zgotował jej Jan Frycz brawurową rolą gangstera Dario w serialu "Ślepnąc od świateł", a aktor już szykuje kolejną niespodziankę. Właśnie dołączył do obsady filmu "Proceder", opartego na motywach biografii warszawskiego rapera Tomasza Chady, który zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w marcu tego roku.

– Bardzo wierzę w historie, które nie są wyssane z palca – to zawsze daje siłę filmowi – mówi Jan Frycz i zdradza, że nie zdawał sobie sprawy, jak wielkie emocje budzi w młodym pokoleniu pierwowzór bohatera filmu: – Zaskoczyła mnie reakcja mojego syna i to, z jak wielkim zainteresowaniem wśród jego rówieśników spotkał się ten temat. Mnie postać Tomasza Chady nie była bardzo dobrze znana, ale reakcje młodzieży mnie zainspirowały i przekonały, by wziąć udział w tym filmie.

Reżyserem "Procederu" jest Michał Węgrzyn ("Wściekłość"), a w Tomasza Chadę wciela się Piotr Witkowski ("Dywizjon 303. Historia prawdziwa"). W filmie występuje też m.in. Małgorzata Kożuchowska jako szefowa gangu Łysa. W obsadzie znajdujemy również znanych raperów – to Kali, Zbuku i Bajorson.

"Proceder" w kinach pojawi się jesienią 2019 roku.

Tagi: Jan Frycz

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej