Jan Hřebejk w Polsce

Dwa listopadowe dni spędzi w Polsce jeden z najwybitniejszych czeskich twórców nowego pokolenia - Jan Hřebejk.

Reżyser pojawi się w Warszawie 6 listopada na premierze filmu \"Na złamanie karku\" (w kinach od 9 listopada). Twórca uświetni także przegląd filmów swojego autorstwa. Na dużym ekranie zobaczymy sześć ostatnich produkcji reżysera, obejrzymy go również w aktorskim epizodzie.

Przegląd w warszawskiej Kinotece rozpocznie się 6 listopada. Widzowie będą mieli szansę obejrzeć filmy \"Niedźwiadek\", \"Piękność w opałach\", \"Na złamanie karku\", \"Pupendo\", \"Rok diabła\" (reż. Petr Zelenka, Hřebejk jako aktor), \"Musimy sobie pomagać\" oraz \"Pod jednym dachem\". W ciągu kolejnych kilku tygodni przegląd pojawi się również w innych miastach.

7 listopada reżyser wybierze się do Krakowa, aby w kinie \"Pod Baranami\" wziąć udział w premierze \"Na złamanie karku\".
Tagi: Jan Hřebejk

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej