Jane Fonda i Lily Tomlin rozkręcają wibratorowy biznes

Jane Fonda i Lily Tomlin rozkręcają wibratorowy biznes
ZOBACZ GALERIĘ Jane Fonda i Lily Tomlin rozkręcają wibratorowy biznes

Jane Fonda i Lily Tomlin rozkręcają wibratorowy biznes

Stacja Netflix zaprezentowała zapowiedź trzeciego sezonu komediowego serialu "Grace and Frankie" z Jane Fondą i Lily Tomlin w rolach głównych.

Cykl opowiada o dwóch kobietach wkraczających w ostatni rozdział ich życia. Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin) to odwieczne rywalki, lecz kiedy ich mężowie (Martin Sheen i Sam Waterston) ogłaszają, że zakochali się w sobie nawzajem i chcą się pobrać, bohaterki łączy nieoczekiwana więź. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami i od tego momentu panie są ze sobą nierozerwalnie połączone. 70-latki spędzają teraz czas na randkowaniu, paleniu trawki czy tańczeniu w barach.

Z zaprezentowanego klipu dowiadujemy się, że nie tak łatwo rozkręcić firmę produkującą wibratory, szczególnie dla starszych kobiet. Trailer znajduje się pod tym adresem.

W nadchodzących odcinkach June Diane Raphael i Brooklyn Decker wracają jako córki Grace i Roberta, a Ethan Embry i Baron Vaughn jako synowie Frankie i Sola. Gościnnie pojawi się Ernie Hudson.

Twórcami "Grace and Frankie" są Marta Kauffman i Howard J. Morris. 13 nowych odcinków trafi na antenę Netfliksa 24 marca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej