Jane Fonda żoną Martina Sheena

Martin Sheen zasilił obsadę nowego serialu komediowego Netfliksa, "Grace & Frankie".

Serial opowie o dwóch kobietach wkraczających w ostatni rozdział ich życia. Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin) to odwieczne rywalki, lecz kiedy ich mężowie ogłaszają, że zakochali się w sobie nawzajem i chcą się pobrać, bohaterki łączy nieoczekiwana więź. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami i od tego momentu panie są ze sobą nierozerwalnie połączone.

Martin Sheen zagra Roberta, męża Grace, w którą z kolei wcieli się Jane Fonda.

Twórcami 13-odcinkowego serialu są Marta Kauffman ("Przyjaciele") i Howard J. Morris ("Sullivan i syn"). Za kamerą pierwszego odcinka stanie Tate Taylor ("Służące", "Get on Up"), dla którego będzie to debiut w telewizji.

Premierę "Grace & Frankie" zapowiedziano na 2015 rok.

Dorobek Martina Sheena zamykają role w filmach "Niesamowity Spider-Man 2", "Trash" i "Ask Me Anything". Wkrótce swoją premierę będzie miał też dramat "The 33" z aktorem w obsadzie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej