Janeane Garofalo i Chad Allen na gejowskim weselu

Janeane Garofalo i Chad Allen wystąpią w niezależnej komedii "For Better or for Worse" w reżyserii Joshuy Tunicka. Do obsady filmu dołączą również Rebecca Gayheart, Soleil Moon Frye, Patrick Muldoon i Brad Rowe.

Obraz opowie historię ślubu pomiędzy parą gejów. Kiedy rodziny panów młodych spotkają się na weselu, bezpieczeństwo ceremonii staje pod znakiem zapytania.

Frye wcieli się w postać pastora-lesbijki udzielającej zaślubin. Muldoon wystąpi w roli byłego chłopaka jednego z panów młodych, zaś Allen zagra jego nowego partnera. Gayheart podziwiać będziemy mogli w roli siostry jednego z bohaterów, zaś Rowe zagra jego oddanego rodzinie brata. Ten ostatni pojawi się na ślubie wraz z nianią, w którą wcieli się Garofalo.

Scenariusz do filmu wyjdzie spod pióra Erica Kopsa, Rowe'a i Tunicka. Trzej panowie zajmą się również produkcją dzieła. Według zamysłu twórców, aktorzy mają wziąć czynny udział w rozwinięciu historii. Wiele ze scen ma nabrać ostatecznego kształtu w trakcie improwizacji na planie.

Janeane Garofalo użyczyła niedawno głosu jednej z postaci w animacji "Ratatuj", której polska premiera odbyła się w październiku 2007 roku.

Chad Allen wystąpił w roku 2006 w dramacie "End of the Spear".

Rebecca Gayheart znana jest z występów w wielu serialach telewizyjnych, takich jak "Vanished" czy "Brzydula Betty".

Soleil Moon Frye grała w latach 2000 do 20003 w serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica".

Patrick Muldoon pojawił się w roku 2002 w horrorze "Projekt V.I.P.E.R.".

Brad Rowe wystąpił w roku 2003 w serialu "Poszukiwani".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej