Janusz Gajos kontaktuje się ze zmarłą żoną

Janusz Gajos kontaktuje się ze zmarłą żoną
ZOBACZ GALERIĘ Janusz Gajos kontaktuje się ze zmarłą żoną

Janusz Gajos kontaktuje się ze zmarłą żoną

W sieci pojawił się zwiastun filmu Małgorzaty Szumowskiej, "Body/Ciało".

"Body/Ciało" to rozgrywająca się we współczesnej Polsce opowieść o trójce ludzi - prokuratorze (w tej roli Janusz Gajos), jego nastoletniej, cierpiącej na anoreksję córce (Justyna Suwała) oraz towarzyszącej im terapeutce, posiadającej niezwykłe zdolności (Maja Ostaszewska).

- Ludzie za wszelką cenę chcą wierzyć, że jest coś po śmierci. Że nie wszystko kończy się wraz ze śmiercią, że ktoś nad nami czuwa i ma z nami kontakt - mówi Szumowska. - W filmie Janusz Gajos odgrywa człowieka, który nie wierzy w nic. To mu szalenie utrudnia życie i czyni go nieszczęśliwym. Chociaż odrzuca wiarę w jakąkolwiek inną przestrzeń, to w końcu daje się uwieść nadziei, że jest coś więcej. Że jego zmarła żona może do niego przyjść i powiedzieć coś, co odmieni jego życie. Pojawia się spirytyzm, ciała astralne. Tak, będą również duchy.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

Scenariusz Szumowska napisała z Michałem Englertem.

Obraz znalazł się w konkursie głównym nadchodzącego 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie (5-15 lutego). W naszych kinach dramat będzie pokazywany od 6 marca 2015.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej