Jared Leto będzie Hugh Hefnerem

Jared Leto będzie Hugh Hefnerem
ZOBACZ GALERIĘ Jared Leto będzie Hugh Hefnerem

Jared Leto będzie Hugh Hefnerem

Jared Leto może mieć trudności ze znalezieniem czasu na muzykę. Gwiazdor właśnie otrzymał kolejną rolę. Tym razem zagra Hugh Hefnera w kinowej biografii założyciela "Playboya".

Nad projektem od dłuższego czasu pracuje reżyser, Brett Ratner. Do roli głównej wybrał laureata Oscara za "Witaj w klubie" i Jokera z "Legionu samobójców", czyli Jareda Letto. - Jared to stary przyjaciel - powiedział Ratner. - Kiedy usłyszał, że mam prawa do ekranizacji, powiedział, że chce zagrać Hugh, że chce go zrozumieć. Wierzę, że da radę. Jest jednym z najlepszych współczesnych aktorów.

Ratner chciał, by Leto spotkał się z Hefnerem, niestety nie zdążył. Hugh Hefner zmarł 27 września.

Hugh Hefner urodził się w 1926 roku w Chicago. Dziennikarską karierę rozpoczynał w wojskowej gazecie w czasie II wojny światowej. Przez pewien czas pracował dla "Esquire'a" jako copywriter. W grudniu 1953 roku wydał pierwszy numer "Playboya", m.in. za pieniądze pożyczone od matki, który rozszedł się w nakładzie ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Magazyn osiągnął szczyt popularności w latach 70. - rekordowa sprzedaż wyniosła 7 161 561 egzemplarzy. Obecnie "Playboy" jest nie tylko pismem erotyczno-publicystycznym dla mężczyzn, ale i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Hefner ma czworo dzieci z poprzednich małżeństw: Christie (ur. 08.11.1952), Davida (ur. 1955 ), Marstona (ur. 1990) i Coopera (ur. 1991). Jego ostatnią partnerką była Crystal Harris. Para pobrała się 31 grudnia 2012 roku.

Od 6 października Leto będzie można podziwiać w produkcji science fiction, "Blade Runner 2049".

Amerykanin ostatnio potwierdził udział w obrazie "Bloodshot". Niedawno do sieci trafił też nowy singel jego rockowej kapeli, Thirty Seconds To Mars. Utwór nosi tytuł "Walk On Water".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej