Jared Leto pokazuje, co się wydarzyło przed "Blade Runner 2049"

Jared Leto pokazuje, co się wydarzyło przed "Blade Runner 2049"
ZOBACZ GALERIĘ Jared Leto pokazuje, co się wydarzyło przed "Blade Runner 2049"

Jared Leto pokazuje, co się wydarzyło przed "Blade Runner 2049"

Do sieci trafiła krótkometrażówka, będąca prequelem nadchodzącego dzieła "Blade Runner 2049".

Akcja filmiku rozgrywa się w Los Angeles w 2036 roku. Głównym bohaterem jest grany przez Jareda Leto, Niander Wallace, który prezentuje nowych, lepszych replikantów - Nexus 9. Za kamerą stanął Luke Scott ("Morgan"). Trwający ponad 6 minut obraz znajduje się tutaj.

Akcja "Blade Runner 2049" rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?".

Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginał 30 lat wcześniej.

W obsadzie znaleźli się ponadto Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, with Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto.

Za kamerą stanął Denis Villeneuve, który zaprosił do współpracy operatora Rogera Deakinsa (razem zrealizowali "Sicario"). Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów", zostawił dla siebie rolę producenta. Scenariusz napisali Hampton Fancher, współtwórca dzieła z 1982 roku i Michael Green. Za muzykę odpowiada Jóhannem Jóhannsson, którego wspiera Hans Zimmer.

Premiera "Blade Runner 2049" wyznaczona została na 6 października 2017 roku.

Jared Leto zagrał Jokera w filmie "Legion samobójców" ("Suicide Squad"). Laureat Oscara za "Witaj w klubie" ostatnio potwierdził też udział w obrazie "Bloodshot". Ponadto do sieci trafił niedawno nowy singel jego rockowej kapeli, Thirty Seconds To Mars. Utwór nosi tytuł "Walk On Water".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej