Jared Leto powraca jako Joker

Jared Leto powraca jako Joker
ZOBACZ GALERIĘ Jared Leto powraca jako Joker

Jared Leto powraca jako Joker

Wytwórnia Warner Bros. nakręci film, którego bohaterem będzie Joker w wersji Jareda Leto.

Jared Leto nie tylko zagra główna rolę w filmie, ale także zajmie się jego produkcją. W tym momencie trwają poszukiwania scenarzysty. Film ma rozgrywać się w świecie stworzonym w filmie "Legion Samobójców".

Wcześniej wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się na film, którego bohaterką będzie Harley Quinn grana przez Margot Robbie. Ten film ma już nawet tytuł: "Birds of Prey".

Na realizację czeka także druga część "Ligi Samobójców".

Jared Leto na koncie ma Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie", a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction "Blade Runner 2049".

Artysta stoi też na czele zespołu rockowego Thirty Seconds to Mars, który ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatni album kapeli "America" ukazał się w kwietniu 2018 roku.
Tagi: Jared Leto

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej