Jared Leto skład hołd Bowiemu, Prince'owi i Cornellowi

Jared Leto skład hołd Bowiemu, Prince'owi i Cornellowi
ZOBACZ GALERIĘ Jared Leto skład hołd Bowiemu, Prince'owi i Cornellowi

Jared Leto skład hołd Bowiemu, Prince'owi i Cornellowi

Jared Leto - laureat Oscara i wokalista zespołu 30 Seconds to Mars - wykonał specjalny set, którym oddał hołd zmarłym w ostatnich latach muzykom.

Podczas sesji Live Lounge dla BBC Radio 1, rockman przygotował tzw. medley składające się z fragmentów piosenek muzyków, którzy niedawno odeszli, w tym Chrisa Cornella i Chestera Benningtona. W repertuarze artysty znalazły się urywki "Purple Rain" Prince'a, "Heroes" Davida Bowiego, "Freedom" George'a Michaela, "Black Hole Sun" Soundgarden i "Crawling" Linkin Park. Wideo przedstawiające wokalistę, któremu towarzyszy chór i grający na akustycznej gitarze muzyk można znaleźć pod tym adresem.

Jared Leto zagrał Jokera w filmie "Legion samobójców" ("Suicide Squad"). Laureat Oscara za "Witaj w klubie" ostatnio potwierdził też udział w obrazie "Bloodshot". Ponadto na premierę czeka "Blade Runner 2049" z jego udziałem. Amerykanin ma jednak też czas na muzykę. Niedawno do sieci trafił nowy singel jego rockowej kapeli, Thirty Seconds To Mars. Utwór nosi tytuł "Walk On Water".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej