Jason Hall, Steven Spielberg i Daniel Day-Lewis wracają z wojny

Jason Hall napisze scenariusz do filmu "Thank You For Your Service". Realizacją projektu zainteresowany jest Steven Spielberg, który w jednej z głównych ról chciałby obsadzić Daniela Day-Lewisa.

Obraz powstanie w oparciu o książkę Davida Finkela. Autor opisuje w niej prawdziwe historie amerykańskich żołnierzy, którzy po powrocie z frontu cierpią na zespół stresu pourazowego, nie potrafią ponownie zintegrować się z rodzinami i przyzwyczaić do normalnego życia w społeczeństwie.

Przypomnijmy, że Steven Spielberg i Daniel Day-Lewis pracowali wspólnie na planie dramatu "Lincoln". Jason Hall z kolei napisał scenariusz do nowego dzieła reżysera, "American Sniper", w którym zagra Bradley Cooper. Hall ma na koncie także scenariusze do komedii "Amerykańskie ciacho" i thrillera "Paranoia".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej