Jason Statham kocha, gra w kasynie i mści się

Jason Statham kocha, gra w kasynie i mści się
ZOBACZ GALERIĘ Jason Statham kocha, gra w kasynie i mści się

Jason Statham kocha, gra w kasynie i mści się

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Wild Card", w którym Jason Statham znowu jest twardzielem gotowym na wszystko.

Aktor wciela się w uzależnionego od hazardu mieszkańca Las Vegas, którego przyjaciółka zostaje ciężko pobita przez groźnego gangstera. Nie zważając na ryzyko, mężczyzna postanawia się zemścić.

Poza Stathamem w filmie grają Sofía Vergara, Stanley Tucci, Michael Angarano, Milo Ventimiglia, Dominik García-Lorido, Anne Heche, Max Casella, Jason Alexander, Francois Vincentelli, Davenia McFadden, Chris Browning, Matthew Willig, Greice Santo i Hope Davis.

Nowy zwiastun obejrzeć można na YouTube.

Wyreżyserowana przez Simona Westa według scenariusza Williama Goldmana produkcja jest remakiem obrazu "Żar" z 1986 roku. W oryginale wystąpił Burt Reynolds.

Premiera "Wild Card" została wyznaczona na 2015 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej