Jaume Collet-Serra jedzie z Dwayne'em Johnsonem do dżungli

Jaume Collet-Serra jedzie z Dwayne'em Johnsonem do dżungli
ZOBACZ GALERIĘ Jaume Collet-Serra jedzie z Dwayne'em Johnsonem do dżungli

Jaume Collet-Serra jedzie z Dwayne'em Johnsonem do dżungli

Nie Patty Jenkins ("Wonder Woman"), lecz Jaume Collet-Serra ("Non-Stop") stanie za kamerą filmu "Jungle Cruise" z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej.

Produkcja ma nawiązywać do jednej z atrakcji parków tematycznych. Przekraczając bramy "Jungle Cruise" goście Disneylandów mogą zakosztować smaku przygody w dżungli. Atrakcja jest symulacją rejsu rzekami Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Przygodą dowodzi aktor-pracownik parku, opowiadający różne zabawne anegdoty i historie.

J.D. Payne i Patrick McKay ("Star Trek: W nieznane") piszą nową wersję scenariusza. Zdjęcia mają ruszyć wiosną 2018 roku.

Jaume Collet-Serra niedawno starał się o angaż przy "Legionie samobójców 2", ale ostatecznie wycofał się z negocjacji. Jego "Jungle Cruise" ma być utrzymane w klimacie "Indiany Jonesa". Dwayne Johnson nie tylko wystąpi w roli głównej, ale i zajmie się produkcją.

Disney już od lat stara się połączyć swoje parki tematyczne z kinem. Tak powstały m.in. obrazy "Kraina jutra" czy "Piraci z Karaibów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej