Javier Bardem w krótkometrażowym spin-offie Terrence'a Malicka

Do sieci trafiła zapowiedź nowego projektu "Thy Kingdom Come", który jest spin-offem dramatu "Wątpliwość" Terrence'a Malicka z 2012 roku.

Obraz sprzed ponad 5 lat opowiadał o ukraińskiej rozwódce, która zakochuje się w Amerykaninie i razem z nim wybiera się do jego rodzinnej Oklahomy. W obsadzie znaleźli się Ben Affleck, Rachel McAdams i Olga Kurylenko, a także grający księdza Javier Bardem. To właśnie na postaci duchownego skupia się nowa krótkometrażówka.

Podczas prac nad filmem "Wątpliwość" powstało dużo dodatkowego materiału, który teraz został wykorzystany. Ukazuje on Bardema w roli księdza rozmawiającego z prawdziwymi mieszkańcami Oklahomy. Zapowiedź nieco ponad 40-minutowego dzieła można obejrzeć poniżej. Co ciekawe, za reżyserię odpowiada Eugene Richards nie Malick.

Premiera "Thy Kingdom Come" odbędzie się na festiwalu South by Southwest.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej