Jedenastka ze "Stranger Things" prawie jak Nicki Minaj

Wielce utalentowana Millie Bobby Brown, czyli Jedenastka z serialu "Stranger Things" potrafi też całkiem dobrze rapować. Na razie nie twerkuje.

12-latka zauroczyła fanów cyklu Netfliksa talentem aktorskim. Gdy odniosła sukces, po sieci zaczęły krążyć klipy z jej wokalnymi popisami (tutaj można sprawdzić jak 5-letnia wówczas śpiewa "Valerie" Amy Winehouse"), teraz udowodniła, że jest fanką hip-hopu i z rapowaniem też sobie świetnie radzi.

Młoda aktorka wystąpiła w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Biorąc udział w pewnej zabawie, wraz z kolegami z planu i gospodarzem, wykonała fragment przeboju "Monster" Kanye Westa. Artystka zaprezentowała partię, którą w oryginalnym kawałku wykonuje Nicki Minaj. Nie przeszkodziły jej nawet serpentyna w sprayu.

Klip dokumentujący jej popis można sprawdzić pod tym adresem. A na YouTube, dla przypomnienia, Kanye West i Nicki Minaj z 2010 roku.

Netflix zamówił właśnie drugi sezon serialu "Stranger Things". Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich miesięcy doczeka się 9 nowych odcinków, które doczekają się premiery w 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. Obsada i szczegóły fabuły nie są znane. Twórcy wcześniej zapowiadali, że nowe epizody opowiadać będą o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie. Inspiracje artyści czerpać będą z kina z 1984 roku.

Millie Bobby Brown nim zabłysnęła w "Stranger Things" zagrała w epizodach "Współczesnej rodziny", "Agentów NCIS" czy "Chirurgów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej