Jeff Goldblum ogłasza drugi album

Jeff Goldblum ogłasza drugi album
ZOBACZ GALERIĘ Jeff Goldblum ogłasza drugi album

Jeff Goldblum ogłasza drugi album

Po sukcesie debiutanckiego albumu, Jeff Goldblum ogłasza premierę swojego drugiego krążka dla wytworni Decca.

Ogłoszenie nastąpiło podczas pierwszego występu artysty na festiwalu Glastonbury, kiedy Jeff przyznał, że już od jakiegoś czasu pracuje w studio w Los Angeles nad nowym materiałem wspólnie z The Mildred Snitzer Orchestra. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku.

- Praca nad kolejnym albumem pod okiem dobrych duchów z Decca Records dodaje mi skrzydeł - mówi Jeff Goldblum. - Niech mnie ktoś uszczypnie i powie, że to nie sen. Mam tylko nadzieję, że słuchacze doświadczą tego samego uczucia co ja, kiedy nagrywaliśmy album – niesamowitej radości.

Jeff Goldblum gra na fortepianie praktycznie przez całe życie i koncertuje ze swoim zespołem od ponad 30 lat. Jednak kluczowym momentem dla Goldbluma stał się wspólny występ z Gregorym Porterem w popularnym programie "The Graham Norton Show". Wtedy to Jeff oczarował szefów wytwórni Decca, którzy natychmiast byli gotowi podpisać z nim kontrakt płytowy. W rezultacie powstał album zatytułowany "The Capitol Studio Sessions", który wylądował na szczycie jazzowej listy najlepszych albumów w USA i Wielkiej Brytanii.

Jeff Goldblum zagrał ostatnio w filmach "Hotel Artemis" oraz "Jurassic World: Upadłe królestwo".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej