Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy
ZOBACZ GALERIĘ Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman sportretuje Marie-Andrée Leclerc w serialu "The Serpent", który opowie o seryjnym zabójcy Charlesie Sobrhaju.

"The Serpent", czyli wąż to pseudonim nadany Charlsowi Sobrhajowi ze względu na spryt i umiejętność manipulacji swoimi ofiarami. Urodzony w Sajgonie 75-letni dziś Charles Sobhraj odbywa obecnie karę dożywotniego więzienia w Nepalu. Mężczyzna ma na koncie co najmniej 12 morderstw, których dokonał na zachodnich turystach przebywających w Azji w latach 70.

W roli głównej wystąpi Tahar Rahim. Jenna Coleman sportretuje Marie-Andrée Leclerc, kanadyjską turystkę, która zafascynowana Sobrhajem pomagała mu w jego zbrodniach. Billy Howle zagra Hermana Knippenberga holenderskiego dyplomatę, który przez przypadek trafił na Charlesa Sobrhaja, ale uwziął się na niego i pomógł w jego aresztowaniu. Ellie Bamber zagra żoną dyplomaty.

Serial powstaje dla BBC oraz Netfliksa.

Jenna Coleman znana jest z cyklu "Victoria".

OSTATNIE

25.02.2020
Jeszcze w tym tygodniu ukaże się nowy singel Lady Gagi zatytułowany "Stupid Love". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej wersji horroru "Candyman", za którą odpowiada Jordan Peele. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się materiał promujący film "Nie czas umierać", czyli 25. Bonda z Danielem Craigiem w roli agenta 007. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się zwiastun cyklu "Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny thrillera "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", za który odpowiada Chris Rock. więcej