Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy
ZOBACZ GALERIĘ Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman pomaga seryjnemu zabójcy

Jenna Coleman sportretuje Marie-Andrée Leclerc w serialu "The Serpent", który opowie o seryjnym zabójcy Charlesie Sobrhaju.

"The Serpent", czyli wąż to pseudonim nadany Charlsowi Sobrhajowi ze względu na spryt i umiejętność manipulacji swoimi ofiarami. Urodzony w Sajgonie 75-letni dziś Charles Sobhraj odbywa obecnie karę dożywotniego więzienia w Nepalu. Mężczyzna ma na koncie co najmniej 12 morderstw, których dokonał na zachodnich turystach przebywających w Azji w latach 70.

W roli głównej wystąpi Tahar Rahim. Jenna Coleman sportretuje Marie-Andrée Leclerc, kanadyjską turystkę, która zafascynowana Sobrhajem pomagała mu w jego zbrodniach. Billy Howle zagra Hermana Knippenberga holenderskiego dyplomatę, który przez przypadek trafił na Charlesa Sobrhaja, ale uwziął się na niego i pomógł w jego aresztowaniu. Ellie Bamber zagra żoną dyplomaty.

Serial powstaje dla BBC oraz Netfliksa.

Jenna Coleman znana jest z cyklu "Victoria".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej