Jennifer Connelly zła w "Alita: Battle Angel"

Jennifer Connelly dołączyła do obsady obrazu "Alita: Battle Angel". Aktorka wcieli się w czarny charakter w opowieści o cyborgach.

Film oparty będzie na japońskiej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jej akcja rozgrywa się w XXVI wieku, na 300 lat po tym jak ludzkość wzięła udział w strasznej wojnie. Bohaterką jest młoda dziewczyna uwięziona w ciele cyborga. Znaleziona na złomowisku, uświadamia sobie, że nie wie kim jest i jak znalazła się w tym miejscu.

W roli głównej wystąpi Rosa Salazar. Keean Johnson wcieli się w ukochanego tytułowej bohaterki. Chłopak nazywa się Hugo i uczy Alitę, jak grać w grę w stylu gladiatorów zwaną Motorball. Mahershala Ali będzie Vectorem, człowiekiem, który prowadzi i ustawia mecze w grze. Christoph Waltz pojawi się jako doktor Dyson, a Jackie Earle Haley i Ed Skrein zagrają złych cyborgów. Ponadto Lana Condor zagra postać o imieniu Koyomi, a Leonard Wu mistrza walk cyborgów, Kinubę.

Jennifer Connelly będzie wrogiem głównych bohaterów, ale szczegóły jej roli nie zostały ujawnione.

James Cameron pierwotnie miał reżyserować dzieło, ostatecznie zajmie się tylko jego produkcją. Za kamerą stanie natomiast Robert Rodriguez. Premiera planowana jest na 20 lipca 2018 roku.

Jennifer Connelly znana jest z filmów "Piękny umysł", "Krwawy diament", "Hulk" czy "Kobiety pragną bardziej". Ostatnio zagrała w obrazach "Amerykańska sielanka", "Shelter" i "Noe: Wybrany przez Boga". Obecnie pracuje na planie "Granite Mountain".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej