Jennifer Hudson w telewizyjnym "Lakierze do włosów"

Jennifer Hudson w telewizyjnym "Lakierze do włosów"
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Hudson w telewizyjnym "Lakierze do włosów"

Jennifer Hudson w telewizyjnym "Lakierze do włosów"

Stacja NBC kontynuuje realizację musicali na żywo. Po sukcesie "The Wiz Live!" i "Grease Live!" przyszedł czas na "Hairspray Live!" czyli telewizyjny spektakl oparty na przeboju "Lakier do włosów".

W jednej z głównych ról wystąpi Jennifer Hudson, która wcieli w postać Motormouth Maybelle. Partnerować jej będzie wielokrotny zdobywca nagrody Tony, Harvey Fierstein, który sportretuje Ednę Turnblad.

Akcja rozgrywa się w 1962 roku, w Baltimore. Bohaterką jest licealistka z nadwagą, Tracy Turnblad, która marzy o tym, by wystąpić w tanecznym programie "The Corny Collins Show". Niespodziewanie dostaje angaż i trafia do pełnego osobliwości środowiska.

Harvey Fierstein zajmuje się także scenariuszem tele-sztuki. Za reżyserię odpowiadać będzie Alex Rudzinski.

Jennifer Hudson można było ostatnio podziwiać w obrazach "Black Nativity" i "Lullaby" czy serialu "Imperium". Dorobek muzyczny Amerykanki zamyka album "JHUD" z września 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej