Jennifer Lawrence chciała być plotkarą

Jennifer Lawrence chciała być plotkarą
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lawrence chciała być plotkarą

Jennifer Lawrence chciała być plotkarą

Jennifer Lawrence wyznała, że przed laty wzięła udział w przesłuchaniu do serialu "Plotkara", w którym ostatecznie zagrała Blake Lively.

To właśnie o rolę Sereny, którą portretowała Lively, starała się Lawrence. Informację z okazji 10-lecia premiery cyklu zdradził twórca "Plotkary", Josh Schwartz.

- Dowiedziałem się o tym z drugiej ręki, ale na pewno była na castingu i była załamana, że nie dostała roli - powiedział.

W 2007 roku, kiedy produkcja "Plotkara" wchodziła na antenę, Jennifer Lawrence była początkującą aktorką. W 2007 roku zagrała w odcinkach "Detektywa Monka", "Dowodów zbrodni" czy "Medium". Przełom w jej karierze nastąpił za sprawą "Igrzysk śmierci". Dziś ma na koncie Oscara za "Pamiętnik pozytywnego myślenia" i jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood.

Najnowszy film z udziałem gwiazdy to horror "mother!".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej