Jennifer Lawrence i Margot Robbie walczą o Tarantino

Jennifer Lawrence i Margot Robbie walczą o Tarantino
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lawrence i Margot Robbie walczą o Tarantino

Jennifer Lawrence i Margot Robbie walczą o Tarantino

Jennifer Lawrence i Margot Robbie rywalizują podobno o główną rolę w nowych filmie Quentina Tarantino.

Twórca "Pulp Fiction" szykuje obraz o zabójstwach sekty Charlesa Mansona. Szczegóły scenariusza nie są znane, ale mówi się, że jednym z wątków ma być zabójstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. To właśnie o rolę Tate starają się Jennifer Lawrence i Margot Robbie.

- Margot jest blisko, ale Jennifer się nie poddaje - zdradził informator OK! - Na razie nic jeszcze nie zostało ustalone. Obie próbują przekonać Tarantino, że są idealne do tej roli. Wysyłają mu SMS-y, maile, chodzą z nim na lunche.

W niezatytułowanym obrazie mają zagrać Brad Pitt i Samuel L. Jackson.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Jennifer Lawrence ostatnio zagrała w horrorze "Mother!" Darrena Aronofsky'ego. Margot Robbie z kolei zakończyła prace na planie "I, Tonya", filmu o łyżwiarce Tonyi Harding.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej